List of constituencies

Constituency Name Recommended Party Recommended Candidate
Aberavon Brexit Party Glenda Davies
Aberconwy Conservative Robin Millar
Aberdeen North Brexit Party Seb Leslie
Aberdeen South Conservative Douglas Lumsden
Airdrie & Shotts Conservative Lorraine Nolan
Aldershot Conservative Leo Docherty
Aldridge-Brownhills Conservative Wendy Morton
Altrincham & Sale West Conservative Graham Brady
Alyn & Deeside Conservative Sanjoy Sen
Amber Valley Conservative Nigel Mills
Angus Conservative Kirstene Hair
Arfon Brexit Party Gary Gribbon
Argyll & Bute Conservative Gary Mulvaney
Arundel & South Downs Conservative Andrew Griffith
Ashfield Conservative Lee Anderson
Ashford Conservative Damian Green
Ashton-under-Lyne Brexit Party Derek Brocklehurst
Aylesbury Conservative Rob Butler
Ayr, Carrick & Cumnock Conservative Martin Dowey
Banbury Conservative Victoria Prentis
Banff & Buchan Conservative David Duguid
Barking Brexit Party Karen Batley
Barnsley Central Brexit Party Victoria Felton
Barnsley East Brexit Party Jim Ferguson
Barrow & Furness Conservative Simon Fell
Basildon & Billericay Conservative John Baron
Basingstoke Conservative Maria Miller
Bassetlaw Conservative Brendan Clarke-Smith
Bath Conservative Annabel Tall
Batley & Spen Conservative Mark Brooks
Battersea Conservative Kim Caddy
Beaconsfield Conservative Joy Morrissey
Beckenham Conservative Bob Stewart
Bedford Conservative Ryan Henson
Belfast East DUP Gavin Robinson
Belfast North DUP Nigel Dodds
Belfast South DUP Emma Little-Pengelly
Belfast West DUP Frank McCoubrey
Bermondsey & Old Southwark Brexit Party Alex Matthews
Berwick-upon-Tweed Conservative Anne-Marie Trevelyan
Berwickshire, Roxburgh & Selkirk Conservative John Lamont
Bethnal Green & Bow Brexit Party Marc Sidwell
Beverley & Holderness Conservative Graham Stuart
Bexhill & Battle Conservative Huw Merriman
Bexleyheath & Crayford Conservative David Evennett
Birkenhead Birkenhead Social Justice Party Frank Field
Birmingham, Edgbaston Conservative Alex Yip
Birmingham, Erdington Conservative Robert Aiden
Birmingham, Hall Green Brexit Party Rosie Cuckston
Birmingham, Hodge Hill Brexit Party Jill Dagnan
Birmingham, Ladywood Brexit Party Andrew Garcaz
Birmingham, Northfield Conservative Gary Sambrook
Birmingham, Perry Barr Brexit Party Annette Willcox
Birmingham, Selly Oak Brexit Party Joseph Tawonezvi
Birmingham, Yardley Brexit Party Mary McKenna
Bishop Auckland Conservative Dehenna Davison
Blackburn Brexit Party Rick Moore
Blackley & Broughton Brexit Party James Buckley
Blackpool North & Cleveleys Conservative Paul Maynard
Blackpool South Conservative Scott Benton
Blaenau Gwent Brexit Party Richard Taylor
Blaydon Brexit Party Michael Robinson
Blyth Valley Conservative Ian Levy
Bognor Regis & Littlehampton Conservative Nick Gibb
Bolsover Conservative Mark Fletcher
Bolton North East Conservative Mark Logan
Bolton South East Brexit Party Mark Cunningham
Bolton West Conservative Chris Green
Bootle Brexit Party Kim Knight
Boston & Skegness Conservative Matt Warman
Bosworth Conservative Luke Evans
Bournemouth East Conservative Tobias Ellwood
Bournemouth West Conservative Conor Burns
Bracknell Conservative James Sunderland
Bradford East Brexit Party Johnathan Barras
Bradford South Conservative Naringer Sekhon
Bradford West Brexit Party John Hodgson
Braintree Conservative James Cleverly
Brecon & Radnorshire Conservative Fay Jones
Brent Central Conservative David Brescia
Brent North Brexit Party Suzie O'Brien
Brentford & Isleworth Conservative Seena Shah
Brentwood & Ongar Conservative Alex Burghart
Bridgend Conservative Jamie Wallis
Bridgwater & West Somerset Conservative Ian Liddell-Grainger
Brigg & Goole Conservative Andrew Percy
Brighton, Kemptown Conservative Joe Miller
Brighton, Pavilion Brexit Party Richard Milton
Bristol East Brexit Party Tim Page
Bristol North West Conservative Mark Weston
Bristol South Brexit Party Robert de Vito Boutin
Bristol West Brexit Party Neil Hipkiss
Broadland Conservative Jerome Mayhew
Bromley & Chislehurst Conservative Bob Neill
Bromsgrove Conservative Sajid Javid
Broxbourne Conservative Charles Walker
Broxtowe Conservative Darren Henry
Buckingham Conservative Greg Smith
Burnley Brexit Party Stewart Scott
Burton Conservative Kate Griffiths
Bury North Conservative James Daly
Bury South Conservative Christian Wakeford
Bury St Edmunds Conservative Jo Churchill
Caerphilly Brexit Party Nathan Gill
Caithness, Sutherland & Easter Ross Brexit Party Sandra Skinner
Calder Valley Conservative Craig Whittaker
Camberwell & Peckham Brexit Party Jean Cass-Horne
Camborne & Redruth Conservative George Eustice
Cambridge Brexit Party Peter Dawe
Cannock Chase Conservative Amanda Milling
Canterbury Conservative Anna Firth
Cardiff Central Brexit Party Gareth Pearce
Cardiff North Conservative Mo Ali
Cardiff South & Penarth Brexit Party Tim Price
Cardiff West Brexit Party Nick Mullins
Carlisle Conservative John Stevenson
Carmarthen East & Dinefwr Brexit Party Peter Prosser
Carmarthen West & South Pembrokeshire Conservative Simon Hart
Carshalton & Wallington Conservative Elliot Colburn
Castle Point Conservative Rebecca Harris
Central Ayrshire Conservative Derek Stillie
Central Devon Conservative Mel Stride
Central Suffolk & North Ipswich Conservative Dan Poulter
Ceredigion Brexit Party Gethin James
Charnwood Conservative Ed Argar
Chatham & Aylesford Conservative Tracey Crouch
Cheadle Conservative Mary Robinson
Chelmsford Conservative Vicky Ford
Chelsea & Fulham Conservative Greg Hands
Cheltenham Conservative Alex Chalk
Chesham & Amersham Conservative Cheryl Gillan
Chesterfield Brexit Party John Scotting
Chichester Conservative Gillian Keegan
Chingford & Woodford Green Conservative Iain Duncan Smith
Chippenham Conservative Michelle Donelan
Chipping Barnet Conservative Theresa Villiers
Chorley Independent Lindsay Hoyle
Christchurch Conservative Christopher Chope
Cities of London & Westminster Conservative Nickie Aiken
City of Chester Conservative Samantha George
City of Durham Brexit Party Lesley Anne Wright
Clacton Conservative Giles Watling
Cleethorpes Conservative Martin Vickers
Clwyd South Conservative Simon Baynes
Clwyd West Conservative David Jones
Coatbridge, Chryston & Bellshill Conservative Nathan Wilson
Colchester Conservative Will Quince
Colne Valley Conservative Jason McCartney
Congleton Conservative Fiona Bruce
Copeland Conservative Trudy Harrison
Corby Conservative Tom Pursglove
Coventry North East Brexit Party Iddrisu Sufyan
Coventry North West Conservative Clare Golby
Coventry South Conservative Mattie Heaven
Crawley Conservative Henry Smith
Crewe & Nantwich Conservative Kieran Mullan
Croydon Central Conservative Mario Creatura
Croydon North Brexit Party Chidi Ngwaba
Croydon South Conservative Chris Philp
Cumbernauld, Kilsyth & Kirkintilloch East Conservative Roz McCall
Cynon Valley Brexit Party Rebecca Rees-Evans
Dagenham & Rainham Conservative Damian White
Darlington Conservative Peter Gibson
Dartford Conservative Gareth Johnson
Daventry Conservative Chris Heaton-Harris
Delyn Conservative Rob Roberts
Denton & Reddish Brexit Party Martin Power
Derby North Conservative Amanda Solloway
Derby South Brexit Party Tim Prosser
Derbyshire Dales Conservative Sarah Dines
Devizes Conservative Danny Kruger
Dewsbury Conservative Mark Eastwood
Don Valley Labour Caroline Flint
Doncaster Central Brexit Party Surjit Singh Duhre
Doncaster North Brexit Party Andy Stewart
Dover Conservative Natalie Elphicke
Dudley North Conservative Marco Longhi
Dudley South Conservative Mike Wood
Dulwich & West Norwood Brexit Party Julia Stephenson
Dumfries & Galloway Conservative Alister Jack
Dumfriesshire, Clydesdale & Tweeddale Conservative David Mundell
Dundee East Conservative Philip Scott
Dundee West Brexit Party Stuart Waiton
Dunfermline & West Fife Conservative Moira Benny
Dwyfor Meirionnydd Conservative Tomos Davies
Ealing Central & Acton Conservative Julian Gallant
Ealing North Conservative Anthony Pickles
Ealing, Southall Brexit Party Rosamund Beattie
Easington Brexit Party Julie Ann Maughan
East Antrim DUP Sammy Wilson
East Devon Conservative Simon Jupp
East Dunbartonshire Conservative Pam Gosal
East Ham Brexit Party Alka Sehgal-Cuthbert
East Hampshire Conservative Damian Hinds
East Kilbride, Strathaven & Lesmahagow Conservative Gail Macgregor
East Londonderry DUP Gregory Campbell
East Lothian Conservative Craig Hoy
East Renfrewshire Conservative Paul Masterton
East Surrey Conservative Claire Coutinho
East Worthing & Shoreham Conservative Tim Loughton
East Yorkshire Conservative Greg Knight
Eastbourne Conservative Caroline Ansell
Eastleigh Conservative Paul Holmes
Eddisbury Conservative Edward Timpson
Edinburgh East Conservative Eleanor Price
Edinburgh North & Leith Brexit Party Robert Speirs
Edinburgh South Conservative Nick Cook
Edinburgh South West Conservative Callum Laidlaw
Edinburgh West Conservative Graham Hutchison
Edmonton Brexit Party Sachin Sehgal
Ellesmere Port & Neston Brexit Party Christopher Stevens
Elmet & Rothwell Conservative Alec Shelbrooke
Eltham Conservative Louie French
Enfield North Conservative Joanne Laban
Enfield, Southgate Conservative David Burrowes
Epping Forest Conservative Eleanor Laing
Epsom & Ewell Conservative Chris Grayling
Erewash Conservative Maggie Throup
Erith & Thamesmead Brexit Party Tom Bright
Esher & Walton Conservative Dominic Raab
Exeter Brexit Party Leslie Willis
Falkirk Conservative Lynn Munro
Fareham Conservative Suella Braverman
Faversham & Mid Kent Conservative Helen Whately
Feltham & Heston Brexit Party Martyn Nelson
Fermanagh & South Tyrone UUP Tom Elliott
Filton & Bradley Stoke Conservative Jack Lopresti
Finchley & Golders Green Conservative Mike Freer
Folkestone & Hythe Conservative Damian Collins
Forest of Dean Conservative Mark Harper
Foyle DUP Gary Middleton
Fylde Conservative Mark Menzies
Gainsborough Conservative Edward Leigh
Garston & Halewood Brexit Party Jake Fraser
Gateshead Conservative Jane Macbean
Gedling Conservative Tom Randall
Gillingham & Rainham Conservative Rehman Chishti
Glasgow Central Conservative Flora Scarabello
Glasgow East Conservative Thomas Kerr
Glasgow North Brexit Party Dionne Cocozza
Glasgow North East Conservative Lauren Bennie
Glasgow North West Conservative Ade Aibinu
Glasgow South Brexit Party Danyaal Raja
Glasgow South West Brexit Party Peter Brown
Glenrothes Brexit Party Victor Farrell
Gloucester Conservative Richard Graham
Gordon Conservative Colin Clark
Gosport Conservative Caroline Dinenage
Gower Conservative Francesca O'Brien
Grantham & Stamford Conservative Gareth Davies
Gravesham Conservative Adam Holloway
Great Grimsby Conservative Lia Nici
Great Yarmouth Conservative Brandon Lewis
Greenwich & Woolwich Brexit Party Kailash Trivedi
Guildford Conservative Angela Richardson
Hackney North & Stoke Newington Brexit Party Richard Ings
Hackney South & Shoreditch Brexit Party Robert Lloyd
Halesowen & Rowley Regis Conservative James Morris
Halifax Conservative Kashif Ali
Haltemprice & Howden Conservative David Davis
Halton Brexit Party Janet Balfe
Hammersmith Conservative Xingang Wang
Hampstead & Kilburn Conservative Johnny Luk
Harborough Conservative Neil O'Brien
Harlow Conservative Robert Halfon
Harrogate & Knaresborough Conservative Andrew Jones
Harrow East Conservative Bob Blackman
Harrow West Conservative Hannah David
Hartlepool Brexit Party Richard Tice
Harwich & North Essex Conservative Bernard Jenkin
Hastings & Rye Conservative Sally-Ann Hart
Havant Conservative Alan Mak
Hayes & Harlington Brexit Party Harry Boparai
Hazel Grove Conservative William Wragg
Hemel Hempstead Conservative Mike Penning
Hemsworth Brexit Party Waj Ali
Hendon Conservative Matthew Offord
Henley Conservative John Howell
Hereford & South Herefordshire Conservative Jesse Norman
Hertford & Stortford Conservative Julie Marson
Hertsmere Conservative Oliver Dowden
Hexham Conservative Guy Opperman
Heywood & Middleton Conservative Chris Clarkson
High Peak Conservative Robert Largan
Hitchin & Harpenden Conservative Bim Afolami
Holborn & St Pancras Brexit Party Hector Birchwood
Hornchurch & Upminster Conservative Julia Lopez
Hornsey & Wood Green Brexit Party Daniel Corrigan
Horsham Conservative Jeremy Quin
Houghton & Sunderland South Conservative Christopher Howarth
Hove Conservative Robert Nemeth
Huddersfield Conservative Ken Davy
Huntingdon Conservative Johnathan Djanogly
Hyndburn Conservative Sara Britcliffe
Ilford North Conservative Howard Berlin
Ilford South Brexit Party Munish Sharma
Inverclyde Conservative Haroun Malik
Inverness, Nairn, Badenoch & Strathspey Brexit Party Les Durance
Ipswich Conservative Tom Hunt
Isle of Wight Conservative Bob Seely
Islington North Conservative James Clark
Islington South & Finsbury Brexit Party Paddy Hannam
Islwyn Brexit Party James Wells
Jarrow Brexit Party Richard Leslie Monaghan
Keighley Conservative Robbie Moore
Kenilworth & Southam Conservative Jeremy Wright
Kensington Conservative Felicity Buchan
Kettering Conservative Philip Hollobone
Kilmarnock & Loudoun Conservative Caroline Hollins
Kingston & Surbiton Conservative Aphra Brandreth
Kingston upon Hull East Brexit Party Marten Hall
Kingston upon Hull North Brexit Party Derek Abram
Kingston upon Hull West & Hessle Brexit Party Michelle Dewberry
Kingswood Conservative Chris Skidmore
Kirkcaldy & Cowdenbeath Brexit Party Mitch William
Knowsley Brexit Party Tim McCullough
Lagan Valley DUP Jeffrey Donaldson
Lanark & Hamilton East Conservative Shona Haslam
Lancaster & Fleetwood Conservative Gabrielle Louise Thistlethwaite
Leeds Central Brexit Party Paul Thomas
Leeds East Brexit Party Sarah Wass
Leeds North East Brexit Party Inaya Iman
Leeds North West Brexit Party Graeme Alan Webber
Leeds West Brexit Party Philip Mars
Leicester East Brexit Party Tara Baldwin
Leicester South Brexit Party James Potter
Leicester West Brexit Party Jack Collier
Leigh Brexit Party James Melly
Lewes Conservative Maria Caulfield
Lewisham East Brexit Party Wesley Pollard
Lewisham West & Penge Brexit Party Teixeira Hambro
Lewisham, Deptford Brexit Party Tegan Lucas
Leyton & Wanstead Brexit Party Zulf Jannaty
Lichfield Conservative Michael Fabricant
Lincoln Conservative Karl McCartney
Linlithgow & East Falkirk Brexit Party Marc Bozza
Liverpool, Riverside Brexit Party David Leach
Liverpool, Walton Conservative Alex Phillips
Liverpool, Wavertree Brexit Party Adam Heatherington
Liverpool, West Derby Brexit Party Ray Pearson
Livingston Conservative Damian Timson
Llanelli Brexit Party Susan Boucher
Loughborough Conservative Jane Hunt
Louth & Horncastle Conservative Victoria Atkins
Ludlow Conservative Philip Dunne
Luton North Brexit Party Sudhir Sharma
Luton South Conservative Parvez Akhtar
Macclesfield Conservative David Rutley
Maidenhead Conservative Theresa May
Maidstone & The Weald Conservative Helen Grant
Makerfield Brexit Party Ross Wright
Maldon Conservative John Whittingdale
Manchester Central Brexit Party Sarah Jane Chadwick
Manchester, Gorton Brexit Party Lesley Barbara Kaya
Manchester, Withington Brexit Party Stephen Ward
Mansfield Conservative Ben Bradley
Meon Valley Conservative Flick Drummond
Meriden Conservative Saqib Bhatti
Merthyr Tydfil & Rhymney Brexit Party David Jones
Mid Bedfordshire Conservative Nadine Dorries
Mid Derbyshire Conservative Pauline Latham
Mid Dorset & North Poole Conservative Michael Tomlinson
Mid Norfolk Conservative George Freeman
Mid Sussex Conservative Mims Davies
Mid Ulster DUP Keith Buchanan
Mid Worcestershire Conservative Nigel Huddleston
Middlesbrough Brexit Party Faye Clements
Middlesbrough South & East Cleveland Conservative Simon Clarke
Midlothian Conservative Rebecca Fraser
Milton Keynes North Conservative Ben Everitt
Milton Keynes South Conservative Iain Stewart
Mitcham & Morden Conservative Toby Williams
Mole Valley Conservative Paul Beresford
Monmouth Conservative David Davies
Montgomeryshire Conservative Craig Williams
Moray Conservative Douglas Ross
Morecambe & Lunesdale Conservative David Morris
Morley & Outwood Conservative Andrea Jenkyns
Motherwell & Wishaw Conservative Meghan Gallacher
Na h-Eileanan an Iar Conservative Jennifer Ross
Neath Brexit Party Simon Briscoe
New Forest East Conservative Julian Lewis
New Forest West Conservative Desmond Swayne
Newark Conservative Robert Jenrick
Newbury Conservative Laura Farris
Newcastle upon Tyne Central Brexit Party Mark Griffin
Newcastle upon Tyne East Conservative Robin Gwynn
Newcastle upon Tyne North Brexit Party Richard Ogden
Newcastle-under-Lyme Conservative Aaron Bell
Newport East Brexit Party Julie Price
Newport West Conservative Matthew Evans
Newry & Armagh DUP William Irwin
Newton Abbot Conservative Anne Marie Morris
Normanton, Pontefract & Castleford Brexit Party Deneice Florence-Jukes
North Antrim DUP Ian Paisley Jr
North Ayrshire & Arran Conservative David Rocks
North Cornwall Conservative Scott Mann
North Devon Conservative Selaine Saxby
North Dorset Conservative Simon Hoare
North Down DUP Alex Easton
North Durham Brexit Party Peter Telford
North East Bedfordshire Conservative Richard Fuller
North East Cambridgeshire Conservative Stephen Barclay
North East Derbyshire Conservative Lee Rowley
North East Fife Conservative Tony Miklinski
North East Hampshire Conservative Ranil Jayawardena
North East Hertfordshire Conservative Oliver Heald
North East Somerset Conservative Jacob Rees-Mogg
North Herefordshire Conservative Bill Wiggin
North Norfolk Conservative Duncan Baker
North Shropshire Conservative Owen Paterson
North Somerset Conservative Liam Fox
North Swindon Conservative Justin Tomlinson
North Thanet Conservative Roger Gale
North Tyneside Brexit Party Andrew Husband
North Warwickshire Conservative Craig Tracey
North West Cambridgeshire Conservative Shailesh Vara
North West Durham Conservative Richard Holden
North West Hampshire Conservative Kit Malthouse
North West Leicestershire Conservative Andrew Bridgen
North West Norfolk Conservative James Wild
North Wiltshire Conservative James Gray
Northampton North Conservative Michael Ellis
Northampton South Conservative Andrew Lewer
Norwich North Conservative Chloe Smith
Norwich South Brexit Party Andrew Gilchrist
Nottingham East Brexit Party Damian Smith
Nottingham North Brexit Party Julian Carter
Nottingham South Conservative Marc Nykolyszyn
Nuneaton Conservative Marcus Jones
Ochil & South Perthshire Conservative Luke Graham
Ogmore Brexit Party Christine Roach
Old Bexley & Sidcup Conservative James Brokenshire
Oldham East & Saddleworth Brexit Party Paul Brierley
Oldham West & Royton Brexit Party Helen Formby
Orkney & Shetland Brexit Party Robert Smith
Orpington Conservative Gareth Bacon
Oxford East Brexit Party Roger Carter
Oxford West & Abingdon Conservative James Fredrickson
Paisley & Renfrewshire North Conservative Julie Pirone
Paisley & Renfrewshire South Conservative Mark Dougan
Pendle Conservative Andrew Stephenson
Penistone & Stocksbridge Conservative Miriam Cates
Penrith & The Border Conservative Neil Peter Hammerton Hudson
Perth & North Perthshire Conservative Angus Forbes
Peterborough Conservative Paul Bristow
Plymouth, Moor View Conservative Johnny Mercer
Plymouth, Sutton & Devonport Conservative Rebecca Smith
Pontypridd Brexit Party Steve Bayliss
Poole Conservative Robert Syms
Poplar & Limehouse Brexit Party Qi Cui
Portsmouth North Conservative Penny Mordaunt
Portsmouth South Conservative Donna Jones
Preseli Pembrokeshire Conservative Stephen Crabb
Preston Brexit Party Rob Sherratt
Pudsey Conservative Stuart Andrew
Putney Conservative Will Sweet
Rayleigh & Wickford Conservative Mark Francois
Reading East Conservative Craig Morley
Reading West Conservative Alok Sharma
Redcar Brexit Party Jacqui Cummins
Redditch Conservative Rachel Maclean
Reigate Conservative Crispin Blunt
Rhondda Brexit Party John Watkins
Ribble Valley Conservative Nigel Evans
Richmond (Yorks) Conservative Rishi Sunak
Richmond Park Conservative Zac Goldsmith
Rochdale Brexit Party Chris Green
Rochester & Strood Conservative Kelly Tolhurst
Rochford & Southend East Conservative James Duddridge
Romford Conservative Andrew Rosindell
Romsey & Southampton North Conservative Caroline Nokes
Ross, Skye & Lochaber Brexit Party Kate Brownlie
Rossendale & Darwen Conservative Jake Berry
Rother Valley Conservative Alexander Stafford
Rotherham Brexit Party Paul Hague
Rugby Conservative Mark Pawsey
Ruislip, Northwood & Pinner Conservative Nick Hurd
Runnymede & Weybridge Conservative Ben Spencer
Rushcliffe Conservative Ruth Edwards
Rutherglen & Hamilton West Conservative Lynne Nailon
Rutland & Melton Conservative Alicia Kearns
Saffron Walden Conservative Kemi Badenoch
Salford & Eccles Brexit Party Matt Mickler
Salisbury Conservative John Glen
Scarborough & Whitby Conservative Robert Goodwill
Scunthorpe Conservative Holly Mumby-Croft
Sedgefield Conservative Paul Howell
Sefton Central Brexit Party Paul David Lomas
Selby & Ainsty Conservative Nigel Adams
Sevenoaks Conservative Laura Trott
Sheffield Central Brexit Party Paul Ward
Sheffield South East Brexit Party Kirk Kus
Sheffield, Brightside & Hillsborough Brexit Party Johnny Johnson
Sheffield, Hallam Brexit Party Terence McHale
Sheffield, Heeley Brexit Party Tracy Knowles
Sherwood Conservative Mark Spencer
Shipley Conservative Philip Davies
Shrewsbury & Atcham Conservative Daniel Kawczynski
Sittingbourne & Sheppey Conservative Gordon Henderson
Skipton & Ripon Conservative Julian Smith
Sleaford & North Hykeham Conservative Caroline Johnson
Slough Brexit Party Delphine Isabel Grey-Fisk
Solihull Conservative Julian Knight
Somerton & Frome Conservative David Warburton
South Antrim DUP Paul Girvan
South Basildon & East Thurrock Conservative Stephen Metcalfe
South Cambridgeshire Conservative Anthony Howe Browne
South Derbyshire Conservative Heather Wheeler
South Dorset Conservative Richard Drax
South Down DUP Glyn Hanna
South East Cambridgeshire Conservative Lucy Frazer
South East Cornwall Conservative Sheryll Murray
South Holland & The Deepings Conservative John Hayes
South Leicestershire Conservative Alberto Costa
South Norfolk Conservative Richard Bacon
South Northamptonshire Conservative Andrea Leadsom
South Ribble Conservative Katherine Fletcher
South Shields Brexit Party Glenn Michael Thompson
South Staffordshire Conservative Gavin Williamson
South Suffolk Conservative James Cartlidge
South Swindon Conservative Robert Buckland
South Thanet Conservative Craig Mackinlay
South West Bedfordshire Conservative Andrew Selous
South West Devon Conservative Gary Streeter
South West Hertfordshire Conservative Gagan Mohindra
South West Norfolk Conservative Liz Truss
South West Surrey Conservative Jeremy Hunt
South West Wiltshire Conservative Andrew Murrison
Southampton, Itchen Conservative Royston Smith
Southampton, Test Conservative Steven Galton
Southend West Conservative David Amess
Southport Conservative Damien Moore
Spelthorne Conservative Kwasi Kwarteng
St Albans Conservative Anne Main
St Austell & Newquay Conservative Steve Double
St Helens North Brexit Party Malcolm Webster
St Helens South & Whiston Brexit Party Daniel Oxley
St Ives Conservative Derek Thomas
Stafford Conservative Theodora Clarke
Staffordshire Moorlands Conservative Karen Bradley
Stalybridge & Hyde Conservative Tayub Amjab
Stevenage Conservative Stephen McPartland
Stirling Conservative Stephen Kerr
Stockport Brexit Party Lee Montague-Trenchard
Stockton North Brexit Party Martin Walker
Stockton South Conservative Matt Vickers
Stoke-on-Trent Central Conservative Jo Gideon
Stoke-on-Trent North Conservative Jonathan Gullis
Stoke-on-Trent South Conservative Jack Brereton
Stone Conservative Bill Cash
Stourbridge Conservative Suzanne Webb
Strangford DUP Jim Shannon
Stratford-on-Avon Conservative Nadhim Zahawi
Streatham Brexit Party Penelope Becker
Stretford & Urmston Brexit Party Gary Powell
Stroud Conservative Siobhan Bailey
Suffolk Coastal Conservative Therese Coffey
Sunderland Central Brexit Party Kevin Stewart
Surrey Heath Conservative Michael Gove
Sutton & Cheam Conservative Paul Scully
Sutton Coldfield Conservative Andrew Mitchell
Swansea East Brexit Party Tony Willicombe
Swansea West Brexit Party Peter Hopkins
Tamworth Conservative Christopher Pincher
Tatton Conservative Esther McVey
Taunton Deane Conservative Rebecca Pow
Telford Conservative Lucy Allan
Tewkesbury Conservative Laurence Robertson
The Cotswolds Conservative Geoffrey Clifton-Brown
The Wrekin Conservative Mark Pritchard
Thirsk & Malton Conservative Kevin Hollinrake
Thornbury & Yate Conservative Luke Hall
Thurrock Conservative Jackie Doyle-Price
Tiverton & Honiton Conservative Neil Parish
Tonbridge & Malling Conservative Tom Tugendhat
Tooting Conservative Kerry Briscoe
Torbay Conservative Kevin Foster
Torfaen Brexit Party David Thomas
Torridge & West Devon Conservative Geoffrey Cox
Totnes Conservative Anthony Mangnall
Tottenham Brexit Party Abdul Turay
Truro & Falmouth Conservative Cherilyn Mackrory
Tunbridge Wells Conservative Greg Clark
Twickenham Conservative Isobel Grant
Tynemouth Brexit Party Ed Punchard
Upper Bann DUP Carla Lockhart
Uxbridge & South Ruislip Conservative Boris Johnson
Vale of Clwyd Conservative James Davies
Vale of Glamorgan Conservative Alun Cairns
Vauxhall Brexit Party Andrew McGuinness
Wakefield Conservative Imran Khan
Wallasey Brexit Party Martin York
Walsall North Conservative Eddie Hughes
Walsall South Brexit Party Gary Hughes
Walthamstow Brexit Party Paul Campbell
Wansbeck Brexit Party Eden Webley
Wantage Conservative David Johnston
Warley Conservative Chandra Kanneganti
Warrington North Brexit Party Elizabeth Babade
Warrington South Conservative Andy Carter
Warwick & Leamington Conservative Jack Rankin
Washington & Sunderland West Brexit Party Howard Brown
Watford Conservative Dean Russell
Waveney Conservative Peter Aldous
Wealden Conservative Nus Ghani
Weaver Vale Conservative Adam Wordsworth
Wellingborough Conservative Peter Bone
Wells Conservative James Heappey
Welwyn Hatfield Conservative Grant Shapps
Wentworth & Dearne Brexit Party Stephen Cavell
West Aberdeenshire & Kincardine Conservative Andrew Bowie
West Bromwich East Brexit Party Christian Lucas
West Bromwich West Conservative Shaun Bailey
West Dorset Conservative Chris Loder
West Dunbartonshire Conservative Alix Mathieson
West Ham Brexit Party Emma Stockdale
West Lancashire Brexit Party Marc Stanton
West Suffolk Conservative Matt Hancock
West Tyrone DUP Thomas Buchanan
West Worcestershire Conservative Harriet Baldwin
Westminster North Conservative Jamie Macfarlane
Westmorland & Lonsdale Conservative James Airey
Weston-Super-Mare Conservative John Penrose
Wigan Brexit Party William Malloy
Wimbledon Conservative Stephen Hammond
Winchester Conservative Steve Brine
Windsor Conservative Adam Afriyie
Wirral South Brexit Party Martin Waring
Wirral West Conservative Laura Evans
Witham Conservative Priti Patel
Witney Conservative Robert Courts
Woking Conservative Jonathan Lord
Wokingham Conservative John Redwood
Wolverhampton North East Conservative Jane Stevenson
Wolverhampton South East Brexit Party Raj Singh Chaggar
Wolverhampton South West Conservative Stuart Anderson
Worcester Conservative Robin Walker
Workington Brexit Party David Walker
Worsley & Eccles South Brexit Party Seamus Martin
Worthing West Conservative Peter Bottomley
Wrexham Conservative Sarah Atherton
Wycombe Conservative Steve Baker
Wyre & Preston North Conservative Ben Wallace
Wyre Forest Conservative Mark Garnier
Wythenshawe & Sale East Brexit Party Julie Fousert
Yeovil Conservative Marcus Fysh
Ynys Môn Conservative Virginia Crosbie
York Central Brexit Party NIcholas Szkiler
York Outer Conservative Julian Sturdy